Korraldatud jäätmevedu

Siit lehelt leiate infot Ragn-Sellsi poolt teenindatavate korraldatud jäätmeveopiirkondade kohta. Saate infot kelle poole peab pöörduma, et saada jäätmeveost vabastust, tutvuda hinnakirjadega, lepingutingimustega jms.

TALLINN JA HARJUMAA

RAPLAMAA

PÄRNU JA PÄRNUMAA

HAAPSALU JA LÄÄNEMAA

SAAREMAA JA MUHUMAA

Kuidas saada jäätmeveost vabastust

Korraldatud jäätmeveo tingimused kehtestab kohalik omavalitsus ja neil on ka ainuõigus anda vabastusi. Vabastuse saamiseks pöörduge kohaliku omavalitsuse poole.
Vabastuse saamise eeldused: Üldjuhul on vabastuse saamiseks eeldus, et kinnistu seisab tühjana, seal ei elata või ei tarvitata muul otstarbel. Sama kehtib ajutise vabastuse kohta näiteks suvilate puhul, kuhu on võimalik taotleda perioodilisi vabastusi. Vabastuse saamiseks esitage kirjalik taotlus kohalikule omavalitsusele. Kontaktid leiate enda piirkonna infolehelt.

 

 

 

Kuidas saada jäätmeveost vabastust

Kuidas sõlmida lepingut

  • Lihtsaim viis on leping siin samas kodulehel eelnevalt täita ning peale ülevaatamist saadame selle teile digiallkirjastamisele.
  • Kui alustame uusi piirkondi, siis saadame teile lepingud ka paberkandjal. Kui omame eelinfot, siis on lihtsuse huvides lepingud eeltäidetud. Vaadake dokumendid üle, vajadusel täiendage ja saatke meile tagasi.
  • Lepinguid saab sõlmida ka Ragn-Sellsi lähimas kontoris.

Palun tooge tühjenduspäeval konteiner välja!

Head kliendid! Palume teil tuua konteiner tühjenduspäeval tänava äärde, kus autojuhid neid kergesti märkavad ja lihtsasti kätte saavad. Nii langeb ära oht, et koduloomad hoovist välja pääsevad või konteiner märkamata ja tühjendamata jääb.
Konteineri tänava äärde paigaldamine on osa koostööst ja vastutustundlikust suhtumisest, sest üks autojuht tühjendab päevas 300-400 konteinerit, aga meil kõigil on vaja välja tuua ainult 1 konteiner, aitame neid.

Tühjenduspäeva meeldetuletus!
Et tühjenduspäev ära ei ununeks, saate iseteenindusest vaadata jäätmeveo graafikut.
Ragn-Sells saadab kõikidele e-maili edastanud eraklientidele ka elektroonilise tühjenduspäeva meeldetuletuse.

 

 

Palun tooge konteiner tee äärde

Jäätmeveo graafikud

Jäätmeveo graafik

Veograafikuid saate jälgida iseteenindusest www.ragnsells.ee/iseteenindus.

TELLI TÜHJENDUSPÄEVA MEELDETULETUS
Ragn-Sells saadab oma klientidele tühjenduspäeva meeldetuletusi e-mailile. Kui soovite saada tühjenduspäeva meeldetuletust, siis saatke kiri teemaga “Tühjenduspäeva meeldetuletus” e-postile: info@ragnsells.ee koos oma nime ja e-mail aadressiga. Meeldetuletused on tasuta.