Korraldatud jäätmevedu

Siit lehelt leiate infot Ragn-Sellsi poolt teenindatavate korraldatud jäätmeveopiirkondade kohta. Saate infot kelle poole peab pöörduma, et saada jäätmeveost vabastust, hinnakirjadega, lepingutingimustega jms.

TALLINN JA HARJUMAA

RAPLAMAA

PÄRNU JA PÄRNUMAA

HAAPSALU JA LÄÄNEMAA

SAAREMAA JA MUHUMAA

 

TARTU JA TARTUMAA

IDA-VIRUMAA

LÄÄNE-VIRUMAA

JÕGEVAMAA

JÄRVAMAA

Kuidas saada jäätmeveost vabastust

Korraldatud jäätmeveo tingimused kehtestab kohalik omavalitsus ja neil on ka ainuõigus anda vabastusi. Vabastuse saamiseks pöörduge kohaliku omavalitsuse poole.
Vabastuse saamise eeldused: Üldjuhul on vabastuse saamiseks eelduseks, et kinnistu seisab tühjana,  seal ei elata või ei tarvitata muul otstarbel. Sama kehtib ajutise vabastuse kohta näiteks suvilate puhul on võimalik taotleda perioodilisi vabastusi. Vabastuse saamiseks esitage kirjalik taotlus kohalikule omavalitsusele. Kontaktid leiate enda piirkonna infolehelt.

 

 

 

Kuidas saada jäätmeveost vabastust

Kuidas sõlmida lepingut

  • Lihtsaim viis lepingu sõlmimiseks on eeltäita leping siin samas kodulehel. Sellisel juhul saadame selle peale ülevaatamist teile digiallkirjastamisele
  • Kui alustame uusi piirkondi, siis saadame teile lepingud ka paberkandjal. Kui omame eelinfot, siis on lihtsuse huvides need eeltäidetud. Vaadake need üle, täiendage ja saatke meile tagasi.
  • Lepinguid saab sõlmida ka Ragn-Sellsi lähimas kontoris.

Palun tooge tühjenduspäeval konteiner välja!

Head kliendid! Palume teil tuua konteiner tühjenduspäeval tänava äärde, kus autojuhid neid kergesti märkavad ja lihtsasti kätte saavad. Nii langeb ära oht, et koduloomad hoovist välja pääsevad või konteiner märkamata ja tühjendamata jääb. Konteineri tänava äärde paigaldamine on osa vastutustundlikust suhtumisest, sest üks autojuht tühjendab päevas 300-400 konteinerit, meil kõigil on aga vaja välja tuua ainult 1 konteiner, aitame neid.
Tühjenduspäeva meeldetuletus, et tühjenduspäev ära ei ununeks vaadake iseteenindusest jäätmeveo graafikut. Ragn-Sells saadab kõigile e-maili  edastanud eraklientidele ka tühjenduspäeva meeldetuletusi.

 

 

Palun tooge konteiner tee äärde

Jäätmeveo graafikud

Jäätmeveo graafik

Veograafikuid saate jälgida iseteenindusest www.ragnsells.ee/iseteenindus.

TELLI TÜHJENDUSPÄEVA MEELDETULETUS
Ragn-Sells saadab oma klientidele tühjenduspäeva meeldetuletusi e-mailile. Selleks saatke info@ragnsells.ee oma nimi ja e-mail ja lisage, et soovite saada tühjenduspäeva meeldetuletusi. Meeldetuletused on tasuta.