KONTAKTID

JURIIDILISED
KONTAKTID
Ragn-Sells AS
Suur-Sõjamäe 50a
11415 Tallinn

Reg.kood: 10306958
KMKR nr: EE100167089
eesti@ragnsells.com
MEEDIA-
PÄRINGUD

eesti@ragnsells.com

KLIENDI-
TEENINDUS
Tel 60 60 439
info@ragnsells.com
E-N 8:00 – 17:00

MÜÜGITIIM

Kristo Kaur
Kristo.Kaur@ragnsells.com
Katrin Kivilo
Katrin.Kivilo@ragnsells.com
Marjo Ääremaa
Marjo.Aaremaa@ragnsells.com
Leili Grünberg
Leili.Grunberg@ragnsells.com
Joel Paap
Joel.Paap@ragnsells.com
Sander Luukas
Sander.Luukas@ragnsells.com
Irina Mit
Irina.Mit@ragnsells.com

JUHTKOND

Kai Realo
Juhatuse esimees
Kai.Realo@ragnsells.com
Anne Jõesaar
Kommertsjuht
Anne.Joesaar@ragnsells.com
Vaike Adamson
Keskkonna- ja kvaliteedijuht
Vaike.Adamson@ragnsells.com
Maarja Mölder
Personalijuht
Maarja.Molder@ragnsells.com
Sven Ruukholm
Treatment & Detox valdkonna juht,
Väätsa Prügila AS juhatuse liige
Sven.Ruukholm@ragnsells.com
Margus Vals
Väätsa Prügila AS nõukogu liige
Margus.Vals@ragnsells.com
Raul Silem
Operatiivvaldkondade juht
Raul.Silem@ragnsells.com

TÜTARETTEVÕTTED

OSA PROJEKT
Ida-Virumaa tuhamägede väärindamise projekti kontaktid.
REBANK
Panditaara kogumisvõrgustiku Rebank kontaktid.
VÄÄTSA PRÜGILA
Ragn-Sellsi omandis oleva Väätsa Prügila kontaktid.