Menu

Süvamahutid

Kaunis ja terviklik koduümbrus on põhjus, miks süvakogumismahutite ehk maa-aluste prügikonteinerite paigaldamine on  muutunud järjest populaarsemaks.

Nagu nimigi ütleb asub suur osa konteinerist silma alt ära – maa all. Tänu sellele on süvamahutid hügieensemad, ilusamad, lisaks jääb rohkem ruumi parkimisele või lasteväljaku tarvis.

 

ILUSAD JA RUUMI SÄÄSTLIKUD

Süvamahutid  on ruumisäästlikud, kuna enamus kogumisvahendist asub maa all, siis jääb rohkem ruumi parkimise, lasteväljaku või haljastuse tarvis.

VÄIKSEMAD TEENINDUSKULUD

Ühte süvamahutisse mahub kordades rohkem kui tavakonteinerisse. Suurem mahutavus tähendab ka vähem tühjendusi. Senine praktika näitab, et süvamahutite kasutajate pürgiveokulud vähenevad 20-50%.

PAREM HÜGIEEN

Jäätmed püsivad maa all, kus suvel on temperatuur jahe ja jäätmed ei hakka lõhnama ning talvel ei külmu ära.
Lisaks hoiab maa-alune konteinerlahendus jäätmetest eemal mittesoovitud inimesed ja loomad.

TURVALISED JA LIHTSAD KASUTADA

Erinevalt metallkonteineritest on süvamahutitel kerged plastikaaned, mis muudavad konteineri avamise lihtsaks ja ohutuks.

suvamahutid_ilusad2

 

suvamahutid_puhtad2

 

suvamahutid_lihtne_kasutada2

Maa-aluste konteinerite suurused 0,8-5m3

Süvamahuteid on erinevas suuruses ja viimistlusvõimalustega, mis sobivad nii väiksematele, 5 korteriga elamutele või ridaelamuboksile kuni suurte korrusmajadeni välja. Mahutite suurusvahemik on 0,8m3-5m3. Erinevaid mõõte saab edukalt kombineerida, et tagada ühtlane täituvus ja sellega efektiivne kasutuskulu.

TUTVU MUDELIPEREKONNAGA

 

 

KUI MAASSE KAEVATA EI SAA

Kohtades, kus maa-aluse konteineri kasutamine on raskendatud (pinnast läbivad veeotorud, kaablid vms kommunikatsioonid) on meil valikus Light ja Plus mudelid. Need on sama ilusad ja kergesti kasutatavad, kui klassikalised süvamahutid.

Süvamahuti Plus

Plusi puhul piisab 0,5 meetrisest süvendusest, samas mahutab see tervelt 3m3 jagu jäätmeid see on võrdne 4x 800-liitrise konteineriga. Plus on ka piisavalt mahukas, et asendada enamusi metallkonteinereid.

Light – paigaldus 15 minutiga

Light on mõeldud paikadesse, kus pinnasesse kaevata ei saa. Light paigaldatakse maa peale. See asendab suurepäraselt metallkonteinereid lisaks on nad kena disainiga ja on väga mugava kasutada. Light mahutab 2m3

Maa-aluste konteinerite suurused 0,3-5m3

Värvivalik

Paigaldamine

  • Paigaldamiseks on vajalik geoalus ehk geodeetiline asendiplaan ja kinnistu kaart, millel on näha mahuti paigaldamise koht ja erinevate kommunikatsioonide paiknemine.
  • Kinnistu omanik vajab kooskõlastusi energia- ja sideettevõttelt, vee- ja kanalisatsiooniettevõttelt, gaasiettevõttelt ja kohalikust omavalitsusest. Kaugus lähimatest kommuniaktsioonidest peab jääma vähemalt 2m.
  • Kui kooskõlastused olemas tuleb veel omavalitsuselt küsida kaeveluba.
  • Mahutile sobiva paigalduskoha valimisel arvestada ka talviste lumelükkamiste ja autode parkimisega
  • Jälgi et mahuti kohale ei jääks suuremaid puudeoksi ega õhuliine.

Maa-alused konteinerid säästavad keskkonda

Maa-alused konteinerid on tavaliste maapealsete plastikonteineritega võrreldes mitmel moel keskkonnasõbralikumad.

TERVISLIKUM ELUKESKKOND.

Süvamahutite maa-alune disain tagab konteineris ühtlaselt jaheda temperatuuri, see vähendab oluliselt ebameeldivate lõhnade teket. Süvamahutite disain hoiab eemale ka linnud, loomad ja soovimatud inimesed.

PIKEM ELUIGA.

Konteinerite kvaliteetsed materjalid ja tugev konstruktsioon tagab õige kasutuse korral aastakümnete pikkuse eluea. Need on ka praktiliselt hooldusvabad ja nn kuluvaid osi (jäätmekott) saab eraldi vahetada.

VÄHEM KASVUHOONEGAASE

Suurem maht tähendab vähem tühjendusi. See omakorda säästab transpordist tingitud emissioone ja kulusid. Süvamahutite kasutamine säästab hinnanguliselt 30% kütust võrreldes sama mahuga tavakonteinerite tühjendamisega. VAIKSEM JA

MÄRKAMATUM TEENINDAMINE

Süvamahutite puhul jääb ära tavakonteinerite tühjendamisega kaasnev kolistamine. Tänu suuremale suurusele on ka tühjendusi vähem ehk jäätmeveokid mürisevad koduhoovis tunduvalt harvem.

 

evry_day_is_earth_day

Telli või
küsi lisa

Klienditeenindus aitab:
info@ragnsells.ee või
60 60 439

Teised teenused

Kanalisatsiooni puhastamine

Kanalisatsioon läks umbe, nüüd on tähtis kiirelt tegutseda – helistage  60 60 439. Lisaks kiirele reageerimisele on Ragn-Sellsile oma valdkonna parimad...

Korraldatud Jäätmevedu

Siit lehelt leiate infot Ragn-Sellsi poolt teenindatavate korraldatud jäätmeveopiirkondade kohta. Saate infot kelle poole peab pöörduma, et saada jäätmeveost vabastust,...

Pakendikott

Pakendikott on mugavaim sorteerimislahendus.  Te ei pea sorteeritud pakendeid viima pakendikonteinerisse, vaid Ragn-Sells viib pakendikoti ära otse koduväravast ja seda TASUTA*....

Big-Bag kott

Big-Bag kott on suurepärane lahendus ehituse, remondi, suurkoristuse või kolimise käigus tekkivate jäätmete kogumiseks ja äraveoks. Big-Bag on heaks alternatiiviks...

Prügikonteinerite müük ja rent

Müüme ja rendime laias valikus nii suuri kui väikeseid prügikonteinereid, prügikaste ja teisi jäätmete kogumisvahendeid õue või tuppa. Ragn-Sellsi tootevalikus on kvaliteetsed ja Eesti...

Ehitusjäätmete vedu

Kodu uuendamine on üks mõnusamaid tegevusi, kuid iga ehitatud ja remonditud ruutmeeter toob kaasa jäätmeid – kipsi, puitu, klaasi, metalli. Mida...

Klienditugi

Ragn-Sellsi klienditugi

Helista telefonil 60 60 439 töötab E-R 8.00-17.00
Kõik küsimused on oodatud e-maili aadressile info@ragnsells.ee.
Tellimused palume saata tellimus@ragnsells.ee