Muuda oma kontor rohelisemaks paari lihtsa võttega. Alustuseks kogu paber ja taara eraldi, sellega on juba esimene samm tehtud. Edasi oleks suurepärane, kui kogute ka biojäätmed eraldi.
Ragn-Sellsil on erinevaid sorteerimislahendusi kontorite jaoks – nii paberile, pakenditele, patareidele, päevavalguslampidele jne.

 

 

 • – Kanalisatsiooni ummistuste likvideerimine
  – Liivapüüdurite puhastamine
  – Õlipüüdurite puhastamine
  – Survepesu teenused
  – Kuivimuritööd
  – Robotuuringud
  – Keskonnareostuste likvideerimine
  Me olema alati valmis aitama. Ragn-Sellsil võimekus lubab kiirelt reageerida ka eriolukordade ja keskkonnareostuste puhul.

 • Saastunud pinnas võib takistada uue büroohoone, kortermaja või tehase rajamist. Aeg-ajalt juhtub ka lihtsalt õnnetusi, kus keskkonda lekib reostus. Ragn-Sellsil on olemas kõik kaasaegsed tehnoloogiad ja kompetents, et pinnas reostusest puhastada.

 • Ohtlikud jäätmed on oma omaduste poolsest inimorganismile ja looduskeskkonnale kahjulikud jäätmed, mis nõuavad erikäitlust. Teadmised ja kogemused on määrava tähtsusega ohtlike jäätmete ohutul kogumisel ja käitlemisel.

 • Tervishoiu- ja meditsiinijäätmete vastutustundlik kogumine ja käitlemine esitab jäätmekäitlejale kõige kõrgemad nõudmised. Ragn-Sellsi eksperdid on välja töötanud turvalised ja kasutajasõbralikud kogumis- ja käitluslahendused nii väiksematele ravikabinettidele kui ka suurtele haiglakompleksidele. Ragn-Sells on investeerinud kaasaegsesse tehnoloogiasse, et oleks tagatud mõistlikud teenushinnad ja kõrgeim turvalisus.

 • Mõistame, kui oluline on ehitaja jaoks tõrgeteta töö ja graafikus püsimine. Ragn-Sellsi partnerid hindavad meie juures enim võimekust kiirelt reageerida. Kui konteiner saab täis, on meil alati käepärast auto, mis selle tühjaks teeb. Samuti on meil alati varuks üks konteiner juhuks, kui klient seda soovib, ikka selleks, et töö laabuks plaanipäraselt. Lisaks konteineritele on meil välja töötatud mitmed teised lahendused suurehitajatele, mis lihtsustavad tööd ja lubavad objektidel plaanipäraselt valmida.

 • Eramaja, korteriremondi või muu sellise väiksema ehitusobjekti puhul pole alati tarvis tellida suurt konteinerit ehitusjäätmete äraveoks. Piisaks tunduvalt väiksemast kogumisvahendist, näiteks Big-Bagist, mis võib alati autos olla – kui tekib vajadus, pakite koti lahti ja kogute jäätmed sinna sisse. Paljud väiksemad ehitusfirmad soovivad ise ehitusprahi objektil kokku koguda ja ära viia. Ragn-Sellsil on kõiki neid väikeehitajate soove arvestavad lahendused. Lisaks on meie puhul on alati garanteeritud keskkonnahoid ehk midagi ei satu Eestima loodusesse!