Menu

Liitu meeskonnaga

Ragn-Sells on Eesti üks vastutustundlikumaid ettevõtteid ja nimetatud mitmeid kordi töötajate- ja peresõbralikuks ettevõtteks. Kuid selles Sellbergide pereettevõttes on lisaks veel see MISKI,  miks noored tulevad ja jäävad Ragn-Sellsi aastateks. Üheks põhjuseks võib olla see, et Ragn-Sellsis toetatakse kahel käel inimesi, kes on ettevõtlikud, kes soovivad pidevalt areneda ja kel on julgust teha asju uut moodi. SIIT ALGAB KÕIK

Missioon, visioon ja põhiväärtused

Eeldame, et iga meie töötaja teab ettevõtte missiooni, visiooni ja põhiväärtuseid. Ragn-Sellsis ei ole need lihtsalt sõnad seinal, vaid kõige alus. Loe neid ja kui tunned, et need haakuvad Sinu väärtustega, siis oled õiges kohas!

MISSIOON
Ringmajandust toetavad lahendused

VISIOON
Oleme kliendi esmane valik, sest keskkonnasõbralikud lahendused tasuvad ära

PÕHIVÄÄRTUSED

  • Vastutustundlik
  • Ettevõtlik
  • Lihtne
  • Terviklik

Ingrid Viks

Ragn-Sellsi põhiväärtused

Miks töötada
Ragn-Sellsis – väärtused

Ragn-Sells on valitud Eesti üheks vastutustundlikumaks ja töötajasõbralikumaks ettevõtteks. Meil saab alguse kõik põhiväärtustest, need ei ole lihtsalt sõnad, see on see, kes me oleme.

Ragn-Sells on koht, kus panustatakse töötaja arengusse ja tervisesse. Koolitame, investeerime tööohutusse ja toetame sportimist. Veel anname tavapärasele 28-päevasele puhkusele enda poolt veel 7-päeva lisaks, et energiat ikka jätkuks.

Loomulikult on meil ka mitmed ühisüritusi, sest sellele seltskonnale meeldib meelt lahutada.

Vaata kindlasti ka allolevat videot, miks inimestele meeldib Ragn-Sellsis töötada – igal ühel oma põhjus.

Liitu meeskonnaga