Liitu meeskonnaga – Vana

Tänu innovaatilistele lahendustele ja ambitsioonikatele ideedele oleme tõusnud juhtivaks keskkonna- ja ringmajandusettevõtteks Eestis. See pakub igale meie töötajale võimalust muuta maailma – päriselt ka!

Missioon, visioon ja põhiväärtused

Meie edu tagab selge missioon, visioon ja põhiväärtused, mis ei ole lihtsalt sõnad seinal, vaid kõikide meie tegemiste aluseks ja edasiviivaks jõuks.

MISSIOON. Ringmajandust toetavad lahendused.

VISIOON. Oleme kliendi esmane valik, sest keskkonnasõbralikud lahendused tasuvad ära.

PÕHIVÄÄRTUSED. Vastutustundlik, ettevõtlik, lihtne, terviklik.

Miks töötada Ragn-Sellsis?

MISSIOONIGA TÖÖ. Ragn-Sellsis saad anda iga päev panuse, et edendada vastutustundlikku elustiili.
PERE- JA TÖÖTAJASÕBRALIK. Oleme üks väheseid Eesti ettevõtteid, mis on korduvalt pärjatud pere- ja töötajasõbraliku kuldtasemega. Lisaks oleme valitud Eesti üheks vastutustundlikumaks ettevõtteks.
PUHKUS, TERVIS JA SPORT. Piisava energia tagamiseks puhkavad kõik meie töötajad ühe lisanädala aastas ning saavad spordi- ja tervisetoetust.
ARENGUVÕIMALUSED. Toetame nii ettevõttesiseseid kui -väliseid koolitusi. Tänu ettevõtte kiirele kasvule pakume ka rohkelt karjäärivõimalusi.
INSPIREERIV JA TOETAV MEESKOND. Valime oma inimesi väga suure hoolega ning oleme üksteise suhtes toetavad, inspireerivad ja positiivsed.
MEELEOLUKAD ÜHISÜRITUSED. Ja loomulikult korraldame ka lõbusaid ühisüritusi, seda isegi eriolukorras – samavõrd kui meile meeldib tööd teha, meeldib meile ka mõnusalt vaba aega veeta!

Tule praktikale!

Ragn-Sellsis suhtume praktikantidesse kui täisväärtuslikesse kolleegidesse. Toetame kahel käel noori, kes on ettevõtlikud, uuendusmeelsed ja arengule suunatud. PS! On suur tõenäosus, et sa ei tahagi meie juurest enam ära minna!

RAKENDA OMA TEADMISI. Praktikal olles saad oma teadmisi reaalselt rakendada ja päriselt muutusi luua.
REAALSED TÖÖOLUKORRAD. Sul on võimalus õppida oma ala professionaalidelt ja panna end proovile reaalsetes tööolukordades.
ÜHISTEGEVUSED. Kutsume sind osa võtma meie ühistest ettevõtmistest ja koolitustest.
EDASISED KARJÄÄRIVÕIMALUSED. Omandad väärtusliku töökogemuse ja lood suurepärase pinnase edasiseks karjääriks.

Kirjuta oma praktikasoovist personal@ragnsells.com.

„Praktikal tegelesin protsesside kaardistamisega. Pool aastat hiljem sai praktikast päris töö ning minust ettevõtte keskkonnaspetsialist. Tänaseks olen Ragn-Sellsis töötanud pea viis aastat ja saan öelda, et töötan ägedas ja innovaatilises keskkonnaettevõttes!“
Brita, keskkonnaspetsialist

„Praktikat alustasin 2016. aastal ning sain koheselt tegeleda reaalsete logistiliste ringide ümberplaneerimisega, eesmärgiga muuta need efektiivsemaks. Juba kuu aega hiljem võtsin vastu pakkumise asuda Ragn-Sellsi juhtivlogistiku ametikohale. Lisaks sellele, et töö mulle sobis, oli väga suureks ajendiks tööle edasi jääma ka äge töökollektiiv!“
Arlyn, juhtivlogistik

Ei leidnud lehelt sobivat pakkumist, kuid soovid meeskonnaga liituda? Anna endast julgelt teada, täites allolev vorm!

    Liitu meeskonnaga