Menu

Kanalisatsiooni puhastamine

Kanalisatsioon läks umbe, nüüd on tähtis kiirelt tegutseda – helistage  60 60 439.
Lisaks kiirele reageerimisele on Ragn-Sellsile oma valdkonna parimad spetsialistid, kes teevad oma tööd kvaliteetselt ja hingega.

– Ummistuste likvideerimine
– Torustike läbipesemine
– Kaevude puhastamine
– Survepesutööd

Süvamahutid

Kaunis ja terviklik koduümbrus on põhjus, miks süvakogumismahutite ehk maa-aluste prügikonteinerite paigaldamine on  muutunud järjest populaarsemaks.

Nagu nimigi ütleb asub suur osa konteinerist silma alt ära – maa all. Tänu sellele on süvamahutid hügieensemad, ilusamad, lisaks jääb rohkem ruumi parkimisele või lasteväljaku tarvis.

 

Korraldatud Jäätmevedu

Siit lehelt leiate infot Ragn-Sellsi poolt teenindatavate korraldatud jäätmeveopiirkondade kohta. Saate infot kelle poole peab pöörduma, et saada jäätmeveost vabastust, hinnakirjadega, lepingutingimustega jms.

Pakendikott

Pakendikott on mugavaim sorteerimislahendus.  Te ei pea sorteeritud pakendeid viima pakendikonteinerisse, vaid Ragn-Sells viib pakendikoti ära otse koduväravast ja seda TEENUSTASUTA*. Usume, et just seepärast on pakendikoti teenusega liitunud juba üle 5500 perekonna. P.S Pakendikott on mõeldud eramaja klientidele.
tasuta_teenused

Big-Bag kott

Big-Bag kott on suurepärane lahendus ehituse, remondi, suurkoristuse või kolimise käigus tekkivate jäätmete kogumiseks ja äraveoks. Big-Bag on heaks alternatiiviks suurele konteinerile, see võtab vähe ruumi, kuid mahutab palju: 1 m3 ja 1000 kg

1000 kg. Big-Bagil puudub rent – täitke kotti niikaua kui soovite ja tellige äravedu alles siis, kui see on täis. Tellige Big-Bag e-poestOsta Big-Bag e-poest

Prügikonteinerite müük ja rent

Müüme ja rendime laias valikus nii suuri kui väikeseid prügikonteinereid, prügikaste ja teisi jäätmete kogumisvahendeid õue või tuppa. Ragn-Sellsi tootevalikus on kvaliteetsed ja Eesti põhjamaisesse kliimasse sobivad vastupidavad konteinerid.

konteinerite rent ja müük Ragn-Sells

 

Ehitusjäätmete vedu

Kodu uuendamine on üks mõnusamaid tegevusi, kuid iga ehitatud ja remonditud ruutmeeter toob kaasa jäätmeid – kipsi, puitu, klaasi, metalli. Mida nendega teha? Kui teete väikest remonti – tellige Big-Bag, kui võtate suurelt ette – rentige metallkonteiner. Eriti soodsalt saate hakkama, kui toote jäätmed ise jäätmejaama.  Igal juhul võite kindel olla, et vähemalt 90% ehitusjäätmetest suunab Ragn-Sells taaskasutusse. Ehitusjäätmete äravedu saate tellida ka e-post