Kanalisatsioon läks umbe, nüüd on tähtis kiirelt tegutseda! Teenuse tellimiseks kirjutda info@ragnsells.ee

– Ummistuste likvideerimine
– Torustike läbipesemine
– Kaevude puhastamine
– Survepesutööd

 • Kaunis ja terviklik koduümbrus on põhjus, miks süvakogumismahutite ehk maa-aluste prügikonteinerite paigaldamine on muutunud järjest populaarsemaks.

  Nagu nimigi ütleb, asub suur osa konteinerist silma alt ära – maa all. Tänu sellele on süvamahutid hügieensemad, ilusamad ja lisaks jääb rohkem ruumi või lasteväljaku või parkimise tarvis.

 • Siit lehelt leiate infot Ragn-Sellsi poolt teenindatavate korraldatud jäätmeveopiirkondade kohta. Saate infot kelle poole peab pöörduma, et saada jäätmeveost vabastust, hinnakirjadega, lepingutingimustega jms.

 • Eramajadele on mugavaim kogumislahendus pakendikott. Kortermajadele on sobivaim lahendus konteiner. Sorteeritud pakendeid ei pea te viima avalikesse pakendikonteineritesse, vaid Ragn-Sells viib pakendijäätmed ära otse kodu juurest. Tekkekohal kogumise teenusega on liitunud juba üle 20 000 kliendi.

 • Big-Bag kott on suurepärane lahendus ehituse, remondi, suurkoristuse või kolimise käigus tekkivate jäätmete kogumiseks ja äraveoks. Big-Bag on heaks alternatiiviks suurele konteinerile, see võtab vähe ruumi, kuid mahutab palju: 1 m3 ja 1000 kg.

  1000 kg Big-Bagil puudub rent – täitke kotti nii kaua kui soovite ja tellige äravedu alles siis, kui see on täis. Esitage tellimus info@ragnsells.ee.

 • Müüme ja rendime laias valikus nii suuri kui väikeseid jäätmekonteinereid, prügikaste ja teisi jäätmete kogumisvahendeid nii õue kui tuppa.

  Ragn-Sellsi tootevalikus on kvaliteetsed ja Eesti põhjamaisesse kliimasse sobivad vastupidavad konteinerid.

 • Kodu uuendamine on üks mõnusamaid tegevusi, kuid iga ehitatud ja remonditud ruutmeeter toob kaasa jäätmeid – kipsi, puitu, klaasi, metalli. Mida nendega teha? Kui teete väikest remonti, tellige Big-Bag, kui võtate suurelt ette, rentige metallkonteiner. Eriti soodsalt saate hakkama, kui toote jäätmed ise jäätmejaama. Igal juhul võite kindel olla, et vähemalt 90% ehitusjäätmetest suunab Ragn-Sells taaskasutusse. Ehitusjäätmete äravedu saate tellida kirjutades info@ragnsells.ee.