Süvamahutid toetavad kauni, moodsa ja läbimõeldud uusarenduse ja koduümbruse lahendust. Need on kaasaegsed, ilusad, lõhnavabad ja harmoniseeruvad ümbritseva keskkonnaga. Süvamahutid on ka ruumisäästlikud, jättes rohkem ruumi näiteks haljastuse või parkimise tarvis.

Süvamahutite jaoks sobivad
– Uued elurajoonid ja valminud korteriühistud
– Büroohooned ja ärikinnisvara
– Kaubanduskeskused
– Koolid ja lasteaiad
– Mehitatud tanklad

 • Jäätmearuanded on tõendusmaterjaliks riigile, et  jäätmed on käideldud keskkonnanormidele vastavalt. Ragn-Sellsis peame kõigi vastuvõetud ja käitlusesse suunatud jäätmete üle kliendipõhist arvestust, mille kohta saame anda tõendid ja aruanded. Andke jäätmed üle Ragn-Sellsile, meie peame nende üle arvestust, koostame aruanded ja teile jääb nende esitamise rõõm.

  Jäätmearuandeid saad mugavalt tellida Ragn-Sellsi iseteenindusest.
  SISENE ISETEENINDUSSE

 • Ragn-Sells pakub laia valikut hävitamise teenust – olgu selleks siis konfidentsiaalsed dokumendid, praaktoodete partii, riknenud kaupade või konfiskeeritud kaupade hävitamine.

 • Kogumislahendus Ohtlikult Lihtne on parim näide, kuidas viia miinimumini ohtlike jäätmete hoidmise ja kogumisega kaasnevad keskkonna-, tule- ja terviseohud.
  Sellel on automaatne tulekustutussüsteem, lekkekindel topeltpõhi, sädeme tekkimise maandus, ventilatsioon jpm. Lihtne hinnapoliitika ja üks lahendus kõigi ohtlike jäätmete kogumiseks – ei mingeid kanistreid ja topsikuid mööda maja – kõik on ühes kohas. Lisaks näeb see hea välja ning see on lahendus, mida saate oma klientidele tutvustada kui panust vastutustundlikkusse ettevõtlusesse.

 • Ragn-Sells osutab kõrgetele rahvusvahelistele normidele vastavat dokumentide ja andmekandjate hävitusteenust. Loetamatuks massiks purustatud paberi suuname aga taaskasutusse.

 • See on justkui maailma suurim tolmuimeja, millega saab lihtsa vaevaga puhtaks tõmmata kõik vahelaed, pööningud jpm. Kuivimur on eriti hinnatud kitsastes ja raskesti ligipäästevates oludes. Juhul, kui autot ei saa maja kõrvale parkida, on võimalik selle külge ühendada vähemalt 100 meetri pikkune voolik ja töö saab ikkagi kenasti tehtud. Klientidele meeldib eriti see, et kuivimur töötab tolmuvabalt. Kuivimur on juba saanud rahvasuus lustliku hüüdnime: Himur Imur.

 • Ragn-Sellsi tootevalikust leiate kindlasti sobivad konteinerid ehitusjäätmete äraveoks. Pakume täisteenust, mis sisaldab nii konteineri renti, ehitusprahi äravedu kui ka jäätmete keskkonnasõbralikku käitlust. Meiega võite kindlad olla, et käitleme ehitusjäätmeid vastavalt kõrgetele keskkonnanormidele ja suuname võimalikult suure osa jäätmetest taaskasutusse.