• KAASAEGNE MAA-ALUNE
  JÄÄTMEKOGUMISLAHENDUS
  ILUS JA TERVIKLIK KODUÜMBRUS

  Loe rohkem

 • PARIM ABIMEES
  KORISTUSEL JA EHITUSEL!
  HIND: 15.90 EUR

  Telli kohe

Võimalikud viivitused päringutele vastamises

Head kliendid!

Anname teada, et seoses kõnekeskuse tarkvara uuendamisega võib päringutele vastuse saamine lubatud kahe päeva asemel mõnevõrra viibida. Vabandame!

Kuigi ajutiselt on häiritud ka iseteeninduse vestlusrakendus, siis kõik muud funktsioonid jätkuvalt toimivad. Kui soovite tellida lisatühjendust või -teenust, muuta tühjendusgraafikut või -sagedust, siis selleks on kiireim viis kasutada meie iseteenindust.

SISENE ISETEENINDUSSE

Tartu valla hinnakiri

Head Tartu valla kliendid! 01.11.2021 algatati uus korraldatud jäätmeveo hange Tartu valla ehk endiste Tabivere, Laeva ja Tartu + Piirissaare valdade teenindamiseks. Kuna hankeperioodid lõppesid erinevatel aegadel, algas Tabivere teenindusperiood juba 1. märtsil, kuid Laeva ja Tartu + Piirissaare teenindamine algab 1. juulil.

Vaatamata erinevatele algusaegadele, kehtib kõigis kolmes piirkonnas 01.11.2021 algatatud hankes esitatud hinnakiri ning Tabivere varasemast teenindamisest tulenevalt on ka Laeva ja Tartu piirkondade klientide hinnakirja algusajaks märgitud 01.03.2022. Kinnitame siiski, et kuni 1. juulini kehtivad teie piirkondades senised hinnad.

Vaata korraldatud jäätmeveo infot ja hinnakirju

 

PRESSITEADE: Ragn-Sells plaanib põlevkivituha väärindamise üksused rajada Narva

Keskkonnaettevõte Ragn-Sells lõpetas põlevkivituha väärindamise tehase asukoha analüüsi ning plaanib lähiajal esitada Narva linnale avaldused tehase rajamiseks, Balti Elekrijaamade tuhamägede vahetus läheduses asuvale tööstusterritooriumile.

LOE EDASI

Ragn-Sellsi klienditugi Sinu taskus 24/7

Nüüd piisab vaid ühest vajutusest, et leida:

 • Tühjenduspäevade loetelu
 • Täna ja peatselt toimuvate teenuste loetelu
 • Lisatühjenduste tellimisvõimaluse
 • Kodukliendid: vanavanemad saavad lastele või lastelastele anda volitusi vaadata enda tühjenduspäevi ja hallata kõiki teisi teenuseid
 • Ettevõtted: saavad anda konteinerite tühjenduse tellimise volitusi oma töötajatele või alltöövõtjatele

Lae äpp alla:

PRESSITEADE: Riik toetab suurimat ringmajandusprojekti 1,7 miljoni euroga

Riik toetab läbi EASi rakendusuuringute programmi Ragn-Sellsi OSA põlevkivituha väärindamise projekti teise etapi rakendusuuringuid 1,7 miljoni euroga, mis võimaldab ettevõttel koostöös Tartu Ülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli teadlaste ja rahvusvaheliste uurimislaboritega viia läbi järgmise taseme tööstuslikke katseid kaltsiumkarbonaadi tootmiseks.

LOE EDASI

5 keskkonnateemalist lühifilmi

Panime kokku keskkonnateemalise lühifilmiprogrammi, kus kõigi filmide pikkus jääb alla 4 minuti. See võimaldab mõtteainet koguda ka kõige kiirema elutempoga huvilistel!

Loe rohkem uudiseid ja blogipostitusi!

Kas maailma tähtsaimat kliimakonverentsi saab mõjutada Tallinnast?

Lugu sellest, kuidas Ragn-Sells kustuti maailma tähtsaimale kliimakonverentsile COP26 tutvustama Ida-Virumaa tuhamägede väärindamise projekti.

Loe rohkem uudiseid ja blogipostitusi!

PRESSITEADE: Ragn-Sellsi põlevkivituha väärindamise projekt valiti COP26 kliimakonverentsi nelja programmi

Keskkonnaettevõtte Ragn-Sellsi poolt arendatavat põlevkivituha väärindamise projekti esitletakse sellel nädalal Glasgow`s toimuval COP26  kliimakonverentsil neljal erineval laval – Euroopa Liidu, Rahvusvahelise Kaubandus- ja Tööstuskoja, Põhjamaade ja globaalse kliimaorganisatsiooni We Don´t Have Time esindustes.

LOE EDASI

Eesti tuhamägedest saavad Prantsusmaa suurtootja abil põrandakattematerjalid

Keskkonnaettevõte Ragn-Sells ja Prantsuse suurkontsern Tarkett teatasid koostööst, mille eesmärk on 2025. aastaks töötada välja süsiniknegatiivseid mineraaltäiteained vinüülpõrandate jaoks, kasutades selleks Ida-Virumaa elektrienergia tootmisest pärinevaid tuhajäätmeid.

Loe rohkem uudiseid ja blogipostitusi!

2021 on toonud süvamahutite buumi!

Käesoleval aastal oleme pea iga nädal paigaldanud uusarenduste juurde uusi süvamahutite komplekte või vahetanud välja korteriühistute vanu ja robustseid metallkonteinereid. Kaasaegne keskkond vajab lahendusi, mis suudaksid efektiivselt toetada uusi liigiti kogumise nõudeid ning hoiaksid koduümbruse puhta ja kaunina.

Loe rohkem uudiseid ja blogipostitusi!

UUS! Sorteerimise äpp

Sorteerimist lihtsustava äpi RagnCycle beetaversioon on nüüd App Store‘s ja Google Play‘s saadaval!

Loe rohkem uudiseid ja blogipostitusi!

Ehitad või remondid

Ehitamise, lammutamise ja remondi käigus tekib alati jäätmeid. Mida nendega teha:
– Telli Big-Bag või ehitusjäätmete konteiner e-poest
– Vii ise jäätmejaama

GARANTII Ragn-Sellsile üleantud jäätmed ei jõua Eestimaa loodusesse, vaid käitleme neid kõrgeid keskkonnanorme järgides ja suure osa suuname taaskasutusse.Osta Big-Bag e-poest