Koolitus ja keskkond – Vana

Viimase 50 aastaga on maailma sündinud rohkem inimesi kui sellele eelnenud 200 000 aasta jooksul. Prognooside kohaselt tõuseb aastaks 2050 inimeste hulk planeedil 9 miljardini. Paraku ei ole selline rahvaarv ressursside osas jätkusuutlik. Meil tuleb muuta oma käitumisharjumusi – kõik tooraine, mis maapinnast võetakse, peab uuesti materjalina ringlusse jõudma. Täna  taaskasutusse ainult 25-30% jäätmetest, kuigi see protsent peaks olema 90-95%. Selleks, et oluliselt suurendada taaskasutatavate materjalide osakaalu, lähtub Ragn-Sells oma teenuste arendamiselt ringmajanduse põhimõtetest. Need põhimõtted on kajastatud ka Ragn-Sellsi missioonis, visioonis põhiväärtustes, ja juhimissüsteemi käsiraamatus.

RAPORTID

Tutvu Ragn-Sells Grupi jätkusuutlikkuse raportitega: 2020, 2019, 2018.

Sorteerimisjuhendid

Sorteerimine on kui heategu. Kuid kuidas siis ikkagi sorteerida – siit leiate sorteerimisjuhendid ja näpunäiteid, kuidas seda teha.

Põnevaid fakte

Taaskasutus on uskumatult põnev maailm, kus suvel tühjaks joodud plastikust veepudelist valmib läbi taaskasutuse soe fliis sügisõhtuteks.

Tunnustused ja liikmelisus

Ragn-Sells on 25 aastat panustanud Eesti jäätmekäitlusesse ja keskkonda, siin on vaid mõned üksikud tunnustused.

Ringmajandus

Ragn-Sellsi missiooniks on “Ringmajandust toetavad lahenduse”, aga mis on see ringmajandus?

Filminurk

Siit leiad peaasjalikult keskkonnaalaseid reklaame ja videosid, mis on ühe või teisel moel maailmas tähelepanu pälvinud.